Co o mně řekli

Míša je úžasná a statečná žena, ze které vyzařuje za každých okolností pozitivní energie. Tak mluví, tak píše, tak žije, tak pomáhá.

Dana Emingerová, spisovatelka a její lektorka tvůrčího psaní

Míša je láskyplná bytost, která má výbornou schopnost doprovodit člověka  k poznání, že i zdánlivě velmi těžké životní etapy, se dají prožít s optimismem a lehkostí. V praxi se denně setkávám s klienty, kterým by mohla být Míša velmi nápomocná.

Iva Linhová, fyzioterapeutka Kubíka
http://www.sarema.cz/

Míša je součástí mého života už více jak 15 let a myslím, že stále se máme čím překvapit. Byla mi oporou v nejtěžších chvílích, umí mne vyslechnout a mnohokrát mi pomohla si najít řešení. Dokážeme se spolu zasmát i pobrečet, ale hlavní je pro nás sdílení a hledání pozitivní stránky věci. Právě v tom je dle mého Míša výjimečná. Zároveň obdivuji její trpělivost, neustálou dřinu a úžasnou kombinaci jejího praktického pohledu na život v kombinaci se silnou vírou.

Silvie, kamarádka

Míšo, krásné stránky! Velmi potřebná a chybějící aktivita v životě rodičů našich dětí. Vaše životní zkušenost a nadhled jsou výjimečné. Děkuji za odkaz, budu šířit.

PaedDr. Mária Jancíková, logoped Kubíka
http://logopedie-jancikova.cz

Míša je přímá, otevřená a houževnatá bytost. Má v sobě nekonečnou energii, sílu a lásku. Má krásný hřejivý úsměv a laskavost. Má v sobě dar osvětlit situaci, ukázat cestu. Má schopnost vidět věci jinak, mezi řádky najde to, co nikdo jiný. Jedním okamžikem vystoupila z komfortní zóny. To, co jiní pokládají za samozřejmost u svých dětí je pro ní každodenní dřina s vírou být zase s Kubíčkem o krůček dál. Uvědomuji si, ze řeším tolik nepodstatných věcí. Tím vším mi dává životní sílu vědomě i nevědomky.

Dagmar, kamarádka